top of page
Psikolog

ÖZLEM BAL

1.

Bireysel 
Terapi

Eğer yaşadığınız zorlukların altında tıbbi bir zorluk tespit edilmediyse, günlük yaşamınızda kişisel, sosyal veya iş yaşamınıza yansıyan belli güçlükler yaşıyorsanız 

2.

Çocuk 
Terapisi

Çocuklara yönelik Oyun Terapisi  ve Oyun Temelli Bilişsel Davranışcı Terapi çalışması ile hizmetten faydalanabilirsiniz.

3.

Online 
Terapi

Hayatın kolaylaştırıcılığı; içinde alternatif çözümleri olmasıdır, terapi almak için istediğiniz ilde olun...

4.

Gelişimsel Değerlendirme

Çocuklarınızın gelişimsel sürecinin profesyonel anlamda değerlendirilmesi ve sizin kafanıza takılan sorulara yanıt bulabilmeniz için...

Therapy Sessions
Ziyaretinizde Neler Olacak?

Amerikan Psikologlar Derneği'ne göre "Psikologlar, her yaştan insanın daha mutlu, daha sağlıklı ve daha verimli hayatlar sürmelerine yardımcı oluyor." Çeşitli psikoterapi yöntemlerinin ve ortak çalışmaya dayalı tedavi önlemlerinin kullanımıyla danışanlar, hayatta karşılaşabilecekleri çeşitli engellerle baş etmelerine yardım edecek dönüm noktası niteliğinde alışkanlıklar ediniyor. Terapilerim, kişisel sorunları her yönüyle ele alarak danışanlarıma bardağın boş tarafından değil, dolu tarafından bakmayı öğretecek etkili araçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır.

20211003_160350.jpg
Hakkımda

Maltepe Üniversitesi 2008 Psikoloji ( Burslu) mezunudur. 2008’den itibaren çocuk ve yetişkin psikolojisi üzerine çalışmalarını yürütmekte olup, etkinliği kanıtlanmış BDT, EMDR ve Oyun Terapisi ile danışanlarına destek vermektedir.

Hayat Kısa, Değerini Bilelim

"Bizim kuşağın en önemli keşfi, insanların sadece zihinsel bakış açılarını değiştirerek hayatlarını değiştirebileceğidir."

                                                            William James

1.

Kaygı

2.

Özgüven

3.

Depresyon

4.

Öfke Yönetimi

5.

Stres

Contact
"Özlem Hanımla terapiler neticesinde kendime baskı yapmayı bırakmayı öğrendim, Artık eskisi kadar kendimi ifade etmekten çekinmiyorum,kattıklarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum"

E. Yaş 27,Erzincan

bottom of page